MAL215753471E3
MFR.Part #
MAL215753471E3
JLCPCB Part #
C3725136
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.89A@120Hz 10mm 250V 30mm 32mm 470uF 5000hrs@85℃ 505mΩ@100Hz ±20% Plugin,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS