MAL225752471E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL225752471E3
JLCPCB Part #
C3722593
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.8A@10kHz 200V 22mm 340mΩ@100Hz 37mm 470uF 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS