MAL205752471E3
MFR.Part #
MAL205752471E3
JLCPCB Part #
C6586974
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@100Hz 10mm 12000hrs@85℃ 200V 30mm 310mΩ@100Hz 32mm 470uF ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS