MAL225736181E3
MFR.Part #
MAL225736181E3
JLCPCB Part #
C3721296
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1.03Ω@100Hz 1.27A@100Hz 10mm 180uF 27mm 30mm 400V 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS