HVR2500004123FR500
MFR.Part #
HVR2500004123FR500
JLCPCB Part #
C1764648
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS