MAL225782471E3
MFR.Part #
MAL225782471E3
JLCPCB Part #
C3724147
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1.93A@100Hz 10mm 200V 27mm 30mm 470uF 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS