MAL225732102E3
MFR.Part #
MAL225732102E3
JLCPCB Part #
C3721748
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 170mΩ@100Hz 200V 3.976A@10kHz 30mm 37mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS