B43630B5337M000
MFR.Part #
B43630B5337M000
JLCPCB Part #
C1584017
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.95A@100Hz 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 330uF 360mΩ@100Hz 37mm 450V ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS