MAL225739181E3
MFR.Part #
MAL225739181E3
JLCPCB Part #
C3723014
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.2Ω@100Hz 1.946A@10kHz 10mm 180uF 30mm 32mm 5000hrs@85℃ 500V ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS