ESMH350VNN223MA45U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH350VNN223MA45U
JLCPCB Part #
C3723157
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 19mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22000uF 35V 35mm 47mm 6.04A@120Hz ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS