B43642A5567M062
MFR.Part #
B43642A5567M062
JLCPCB Part #
C3722440
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.64A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 47mm 560uF ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS