MAL225652332E3
MFR.Part #
MAL225652332E3
JLCPCB Part #
C1581845
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 101mΩ 10mm 2.76A@10kHz 2000hrs@105℃ 27mm 3300uF 35mm 80V ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS