RNC55J17R6BRBSL
MFR.Part #
RNC55J17R6BRBSL
JLCPCB Part #
C3505161
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors