RNC55K4421FRR36
MFR.Part #
RNC55K4421FRR36
JLCPCB Part #
C1809471
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors