MAL225065682E3
MFR.Part #
MAL225065682E3
JLCPCB Part #
C5115955
Package
Plugin,D18xL33.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 18mm 18mΩ 3.1A@100kHz 33.5mm 6800uF 7.5mm ±20% Plugin,D18xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS