RNC50J5361FRB14
MFR.Part #
RNC50J5361FRB14
JLCPCB Part #
C1448768
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors