MAL219876181E3
MFR.Part #
MAL219876181E3
JLCPCB Part #
C1613846
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.56A@100Hz 10mm 15000hrs@85℃ 180uF 27mm 35mm 400V 531mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS