MAL219836181E3
MFR.Part #
MAL219836181E3
JLCPCB Part #
C3723208
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 1.51A@100Hz 10mm 15000hrs@85℃ 180uF 25mm 400V 42mm 531mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS