MAL219836271E3
MFR.Part #
MAL219836271E3
JLCPCB Part #
C1498785
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 1.95A@100Hz 10mm 15000hrs@85℃ 270uF 30mm 354mΩ@100Hz 400V 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS