MAL218597603E3
MFR.Part #
MAL218597603E3
JLCPCB Part #
C3275134
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 185mA@120Hz 23mΩ 25V 47uF 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS