63SXV39M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
63SXV39M
JLCPCB Part #
C542599
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 12mm 25mΩ 39uF 46.5mA@120Hz 63V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS