MAL216258103E3
MFR.Part #
MAL216258103E3
JLCPCB Part #
C3723649
Package
Plugin,D40xL75mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 29mΩ 40mm 5000hrs@105℃ 6.86A@100Hz 63V 75mm ±20% 插件,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS