MAL209679681E3
MFR.Part #
MAL209679681E3
JLCPCB Part #
C4155312
Package
Plugin,D40xL75mm
Description
-40℃~+85℃ 20mm 247mΩ 4.2A@100Hz 40mm 5000hrs@85℃ 500V 680uF 75mm ±20% 插件,D40xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS