MAL216254223E3
MFR.Part #
MAL216254223E3
JLCPCB Part #
C1609862
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 22000uF 29mΩ@100Hz 30mm 45mm 5.05A@100Hz 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS