ELXS421VSN391MR45S
MFR.Part #
ELXS421VSN391MR45S
JLCPCB Part #
C1609465
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 30mm 390uF 420V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS