MAL216066102E3
MFR.Part #
MAL216066102E3
JLCPCB Part #
C1601422
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1000uF 16mm 2000hrs@150℃ 25V 33.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS