UKT1A221MED
MFR.Part #
UKT1A221MED
JLCPCB Part #
C1668500
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 175mA@120Hz 2.5mm 220uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS