MAL216050221E3
MFR.Part #
MAL216050221E3
JLCPCB Part #
C1599873
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 12.5mm 220uF 35V 48mΩ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS