MAL204864222E3
MFR.Part #
MAL204864222E3
JLCPCB Part #
C1668597
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 2200uF 3000hrs@105℃ 5mm 800mA@100Hz 90mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS