Y006213K3330T9L
MFR.Part #
Y006213K3330T9L
JLCPCB Part #
C1477084
Description
-55℃~+125℃ 13.333kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS