RWR82S1R00BRS70
MFR.Part #
RWR82S1R00BRS70
JLCPCB Part #
C1841449
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 1Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors