381LQ102M250K042
MFR.Part #
381LQ102M250K042
JLCPCB Part #
C7181269
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 166mΩ@120Hz 2.2A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 30mm 42mm ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS