MAL215888103E3
MFR.Part #
MAL215888103E3
JLCPCB Part #
C3721948
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 32mΩ 35mm 5.17A@100Hz 5000hrs@105℃ 52mm 63V ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS