MAL215865103E3
MFR.Part #
MAL215865103E3
JLCPCB Part #
C6898650
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 16V 25mm 32mm 5000hrs@105℃ 70mΩ@100Hz ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS