RNC60H7322BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H7322BSB14
JLCPCB Part #
C1466223
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors