MAL215818122E3
MFR.Part #
MAL215818122E3
JLCPCB Part #
C1608941
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 137mΩ@100Hz 2.07A@100Hz 22mm 27mm 5000hrs@105℃ 63V ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS