MAL215742681E3
MFR.Part #
MAL215742681E3
JLCPCB Part #
C1609453
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.18A@120Hz 200V 25mm 350mΩ@100Hz 42mm 5000hrs@85℃ 680uF ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS