MAL215752681E3
MFR.Part #
MAL215752681E3
JLCPCB Part #
C1609448
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.04A@120Hz 200V 30mm 32mm 350mΩ@100Hz 5000hrs@85℃ 680uF ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS