MAL215666153E3
MFR.Part #
MAL215666153E3
JLCPCB Part #
C6293640
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 25V 30mm 37mm 47mΩ@100Hz 5000hrs@85℃ ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS