ERL0711R000FKEK500
MFR.Part #
ERL0711R000FKEK500
JLCPCB Part #
C3361843
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors