MAL215657123E3
MFR.Part #
MAL215657123E3
JLCPCB Part #
C3723761
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 30mm 4.49A@100Hz 40V 42mm 5000hrs@85℃ ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS