CRCW25125R90FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25125R90FKEGHP
JLCPCB Part #
C2093489
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5.9Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS