BFC237884303
MFR.Part #
BFC237884303
JLCPCB Part #
C3804045
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 30nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS