MAL215652152E3
MFR.Part #
MAL215652152E3
JLCPCB Part #
C3724628
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 1.83A@100Hz 10mm 1500uF 22mm 308mΩ 32mm 5000hrs@85℃ 80V ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS