B43641A0157M050
MFR.Part #
B43641A0157M050
JLCPCB Part #
C3722352
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.21Ω 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 420V 890mA@100Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS