RN65C2554BRSL
MFR.Part #
RN65C2554BRSL
JLCPCB Part #
C1822231
Description
-65℃~+175℃ 2.55MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors