MAL215652103E3
MFR.Part #
MAL215652103E3
JLCPCB Part #
C5794980
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 35mm 5000hrs@85℃ 52mm 74mΩ@100Hz 80V ±20% Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS