SA70CAHE3/54
MFR.Part #
SA70CAHE3/54
JLCPCB Part #
C1980678
Description
-55℃~+175℃ 113V 1uA 4.4A 500W@10/1000us 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS