HL02506Z750R0JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL02506Z750R0JJ
Description
25W 750Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance