BZT52B2V4-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B2V4-G3-18
JLCPCB Part #
C6756023
Package
SOD-123
Description
100Ω 2.4V 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS